• Обновено
Katz Глутен Слободни Стаклен Крофни и Млечни производи Слободни, Орев Слободни, Соја Слободни, Глутен Слободни | Кошер (3 Пакети на 6 Крофни, 14 Унца Секоја)

Katz Глутен Слободни Стаклен Крофни и Млечни производи Слободни, Орев Слободни, Соја Слободни, Глутен Слободни

Rating 
DEN 431.76

Залиха
Во магацинот.

ПОЛН со ВКУС : Имаат вистински Стаклен Крофни доживее дури и без да се знае тоа е Глутен Слободни.БЕЗ ВЕШТАЧКИ КОНЗЕРВАНСИ : Нашите клиенти го заслужуваат свежи дегустација на производи без какви било вештачки конзерванси или други штетни хемиски адитиви.Со брза испорака и сите производи остават нашите пекарница замрзнати, ние сме сигурни дека вашата глутен бесплатни производи ќе пристигне во вкусен, свежи, но исто така и здрав начин.Ако не јадете веднаш, бидете сигурни да refreeze на пристигнувањето.ВИНА СЛОБОДНИ УЖИВАЊЕ : Глутен Слободни, Млечни Слободни, Кикирики Слободни, Дрвото Орев Слободни, Соја Слободни.ФЛЕШ ЗАМРЗНАТА ЗА СВЕЖИНА : Кога нашата Глутен Бесплатна Ужинка излезе од рерна и кул, ние веднаш флеш замрзнување нив со користење на екстремно ниските температури и брза циркулацијата на воздух.Овој процес, сите стапици на вкус и свежина во внатрешноста и гарантира дека кога ќе ја добијат, тоа е толку свежи како на момент тоа беше направено.ГАРАНЦИЈА : Ако поради некоја причина на овој производ не е целосно живеат до вашите очекувања, ние, Katz Глутен Слободно - Производителот и Продавачот - ќе repurchase тоа од вас, без прашања праша.

Основни карактеристики

Најдобри понуди