• Обновено
Дизни Tigger Бебе Ќебе - 30 x 40

Дизни Tigger Бебе Ќебе - 30 x 40

Rating 
DEN 310.80

Залиха
Во магацинот.

%100 Полиестер.Дизни Tigger Мека Корални Руно Бебе Ќебе.Мерки 30" x 40". 100% Полиестер.Машина за миење.Одлично за секое бебе е расадник!.Дизни Tigger Корални Руно Бебе Ќебе.Чувајте ги вашите малку еден удобен & атмосфера со овој Tigger бебе ќебе од Дизни.

Основни карактеристики

Најдобри понуди