• Обновено
Kraft Филаделфија Јагода Крем Сирење - Купот, 1 Унца -- 100 по случај.

Kraft Филаделфија Јагода Крем Сирење - Купот, 1 Унца -- 100 по случај.

Rating 
DEN 1524.00

Залиха
Во магацинот.

Важно - Ладилник предмети се лесно расипливи и имаат тенденција да имаат кратки полица животи - некои од овие може да биде малку, како и две недели од денот на приемот - ако сте со нарачување голема количина, или на друг начин загрижени за истекот датуми, сметаат замрзнат производ.Бродови ладилник, НЕ може да се откажани, откако ќе бидат обработени.Kraft Филаделфија Јагода Крем Сирење - Купот, 1 Унца 100 по случај.Уживаат во богата, creaminess на Филаделфија Крем Сирење со сладок вкус од јагоди.Филаделфија Крем Сирење е #1 мало бренд на крем сирење 1 Унца.

Основни карактеристики

Најдобри понуди