• Обновено
Вокер Lumiled Sedalia Модерна Farmhouse Метал X Влез Маса, 46 Инчи, Темно Орев

Вокер Lumiled Sedalia Модерна Farmhouse Метал X Влез Маса, 46 Инчи, Темно Орев

Rating 
DEN 4078.56

Залиха
Во магацинот.

Поддршка Материјал-Без Подлога.75" D x 46" Л Врвот површината поддржува до 75 раздразнените синдром на дебелото црево.Урбаните индустриски и шармантна, farmhouse стил се создаде пријатна и повикувајќи се чувствуваат до вашиот дом, ќе можете да уживате има.Пониска shelving направени од издржлив ламинатни, обезбедува површина за чевлите кога ќе стигнам дома или да ги красат.Целосна проширување на врвот за удобна работа површина.Пар со појавување на акцентот и кафе маси да заврши изглед.Овој стилски злато подот светилка карактеристики на teardrop во облик на тело со зачукуваше метал заврши, и е совршена showpiece за секоја соба.На дното отворена полица без baffles може да се одржи ќебиња, книги, закуски и knick-knacks.Чистење Инструкции : Место чисти.Користи (1) во Вид НА 100 W сијалица или LED еквивалент (вклучени).Функционална акцент табела : Со овој сестран лифт врвот на табелата, не треба да се потпреме напред толку тешко, со цел да го користите вашиот лаптоп, пишуваат или да вечераат на маса додека релаксирачки на каучот.Заштитни влошки : Пена влошки вклучен, можете да приложите нив меѓу tabletop и нозете како браници, која може да ги заштити tabletop и да обезбедат тивко и безбедно функционирање да се подигне.Димензии : 30" H x 11.Рачно изработени од СТРАНА на КВАЛИФИКУВАНИ ОДЛУКИ : На Рачно Ткаени ткаат додава уникатност што го прави толку посебен.Бродови подготвен-да-соберат со чекор-по-чекор инструкции.Лесно собранието, само закачите нозе.ИЗДРЖЛИВИ МЕТАЛНА КОНСТРУКЦИЈА : Стручно направена за зачукуваше база со 62-Инчен Висина Метал Подот Светилка во Рѓа Заврши.ЕЛЕГАНТЕН ИЗГЛЕД : не го попречи вратите и носи елеганција на секој простор.Складирање мајстор : скриен складирање оддел под врвот е дизајниран за да ги зачувувате вашите често користени предмети, како лаптоп, шах, далечински контролори, игра контролори и слично под врвот кога не е во употреба, држејќи ги корисна и нечистотија слободни.

Основни карактеристики

Најдобри понуди