• Обновено
Горната Палуба Бен Симонс Autographed Автентични Spalding Кошарка со 2018 Дебитант на Годината Ласерски Врежано ЛОГОТО-L125

Горната Палуба Бен Симонс Autographed Автентични Spalding Кошарка со 2018 Дебитант на Годината Ласерски Врежано

Rating 
DEN 2378.40

Залиха
Во магацинот.

Талент базен во НБА е можеби подлабоко од било лига во било сегашни професионален спорт.Le Bron James има цврсто основана сам на Гората Rushmore на играчи на кошарка.Steph Кари, Kevin Durant и Златна Држава Воини се во средината на слави еден од најголемите династии во лигата историја.Russell Westbrook се пали triple-double броеви со темпо никогаш порано видел.Па кога Бен Симонс заробени Дебитант на Годината почести по 2017-18 сезона, тоа го најави повеќе од само еден трофеј за точка-напред.Тоа му се стави цврсто меѓу НБА е следната генерација на големи играчи.Тој го сними 12 тројна двојки во текот на регуларната сезона и му помогна на 76ers да рекорд на 52-30, кој беше нивниот најдобар марка од НБА Финалето на сезоната на 2000-2001. На Sixers достигна вториот круг на плејофот зад Симонс и најдоброто допрва треба да дојде.Неговата Дебитант на Годината чест се слави во неговиот уникатен лого дизајн кој е ласерски гравирани врз службено лице Spalding игра топката.Симонс има autographed оваа limited edition (125) автентични Spalding кошарка во сребрена боја пенкало.Неговиот потпис се смета за веродостојни по основ на Горната Палуба Најавен е Пет-Чекор Процес.

Основни карактеристики

Најдобри понуди