• Обновено
Ентони Дејвис 2020 НБА Сите ѕвезди Игра Автентични Spalding Кошарка-L100

Ентони Дејвис 2020 НБА Сите ѕвезди Игра Автентични Spalding Кошарка-L100

Rating 
DEN 21480.00

Залиха
Во магацинот.

Нешто за дома готвење носи најдоброто во Ентони Дејвис.Пуштена во неговиот роден град Чикаго, во 2020 НБА Сите ѕвезди Игра избрана Дејвис игра за Тим Le Bron на почетна постава, покрај оние две, избрана Kawhi Леонард, Лука Doncic и Џејмс Зацврстуваат.АД постигна 20 поени и додаде тим-висока девет одбиените топки, додека, исто така, засекување три краде и три блокови како Тим Le Bron дојде далеку со возбудливоста 157-155 победа над Тимот на Giannis.Неговата слободни фрлања со ниеден момент лево беа одлучувачки поени во победи како играта беше одлучено со користење на Elam Крај за прв пат во играта историја.Дејвис има autographed оваа 2020 НБА Сите ѕвезди Игра автентични Spalding кошарка во сребрена боја пенкало.Неговиот потпис се смета за веродостојни по основ на Горната Палуба Најавен е Пет-Чекор Процес.

Основни карактеристики

Најдобри понуди