• Обновено
JZYZSNLB Копчиња 50pcs 10мм 11mm Круг за Шиење Бисер Копчиња за Облека, Прибор за Шиење Облека Scrapbooking Облека DIY Облека Алатка (Големина : 10#)

JZYZSNLB Копчиња 50pcs 10мм 11mm Круг за Шиење Бисер Копчиња за Облека, Прибор за Шиење Облека Scrapbooking

Rating 
DEN 888.00

Залиха
Во магацинот.

Тие имаат различни бои и цртање модели, што е доволно за вашата секојдневна употреба или DIY создавањето.Различни големини може да ги исполни вашите различни потреби.Многу издржливи.Лесен и лесно да се продавница.Различни копчиња се користат, дали тие се користат за изработка на ракотворби, шиењето, декорација или DIY, тие се многу практични.Да Ви Донесе Најзгодно, Повластен, Точни, Удобно Шопинг Избори.Шарени и модерен облик, дизајн, убава облека, декорација, можете да редизајнирање на вашата облека и кеси според вашиот посебен стил.Многу погодна за DIY дома, полн со забава.Спецификација : Материјал : Plastic Diameter : 10мм/11mm Color : Бела,како што е прикажано во pictures Quantity : 50pcs Note : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Содржина : 50pcs x Копчиња.

Основни карактеристики

Material:
Plastic
Diameter:
10mm/11mm
Color:
White,as shown in the pictures
Quantity:
50pcs
No retail package. :
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package Contents:
50pcs x Buttons :

Најдобри понуди