• Обновено
JSJJAQW Копчиња Круг Светлина Мачка Очи Злато Метал Грб Копчиња за Облека на Жените Облека Декоративни Гроздобер Копчиња за Шиење Прибор трговија на Големо (Боја : Син?

JSJJAQW Копчиња Круг Светлина Мачка Очи Злато Метал Грб Копчиња за Облека на Жените Облека Декоративни Гроздобер

Rating 
DEN 496.80

Залиха
Во магацинот.

Направени од смола, на површина има сјај, не е лесно да се произведе гребнатини, нема да исчезнат, може да се задржи сјај за долго време, и се трајни.На голема количина може да ги исполни вашите различни потреби и е лесен за чување.Исклучителна копчиња може да се пораби на cheongsams, здолништа, капи, маици, џемпери и сл., особено погоден за декоративни облека.Поле на примена : погоден за сите видови на шиење, плетење, капчиња, бизнис картичка печатење и scrapbooking, убава, лесна тежина, лесно да се инсталира.Апликацијата : Тие може да се користат во различни ситуации, како што се уметност и занаети проекти, збирки, плетење, капчиња, детски кошули, шиење, бележник декорација, итн.Description100% висока quality Product Материјал : Metal Structure : месо тело button Shape : Круг Shape Scope на примена : Маица, Поло Кошула, Јакна, Грб, Windbreaker, да се Облекува, Sweater Color : Црна, Бела, Проѕирна, Кафеава, Плава, Зелена, Pink Specifications : 11mm / 15mm / 20mm / 23mm /25mm Package се Вклучени : 6pcs/4pcs Buttos.

Основни карактеристики

Најдобри понуди