• Обновено
LZWJD 100pcs 15mm Јасно Транспарентен Смола Круг Копчиња за Шиење 2 Дупки Кошула Копчето за Прибор за Облека

LZWJD 100pcs 15mm Јасно Транспарентен Смола Круг Копчиња за Шиење 2 Дупки Кошула Копчето за Прибор за Облека

Rating 
DEN 1233.60

Залиха
Во магацинот.

100pcs Јасно Круг 2 Дупки Копчиња.Многу добро се користи за scrapbooking,шиење и други DIY проекти. 100pcs Јасно Круг 2 Дупки Копчиња Многу добро се користи за scrapbooking,шиење и други DIY проекти.Копчето Големина : Прибл за 15mm;Копчето дупка големина : Околу 1.5 мм;Копчето дебелина : 2.0 mm Design : Тркалезна Форма Со 2 Holes Color достапни : Clear Material : 100% смола.

Основни карактеристики

Најдобри понуди