• Обновено
JZYZSNLB Копчиња 100Pcs Случаен Масовно се Меша Куче Коска Дрвени Копчето за Шиење Додатоци Украсни Копчиња рачно изработени Scrapbooking Занает DIY 1325mm

JZYZSNLB Копчиња 100Pcs Случаен Масовно се Меша Куче Коска Дрвени Копчето за Шиење Додатоци Украсни Копчиња

Rating 
DEN 1521.60

Залиха
Во магацинот.

Површина е мазна, водоотпорен и издржливи, можат да се доставуваат со користење на лепак, лента, конец, панделка и многу повеќе.Тоа е совршен за diy занает,scrapbooking ,шиење,embelishments.Или шиење, плетење, индиции, тие ќе работат одлично со крпа, занаети и DIY проекти.Голема работа да ги задржи овие расфрлани копчиња, лесно и практично да ги зачувате кога не е во употреба и да се најде нив следниот пат.Тие можат да се применат во различни ситуации, како што се уметност и занает, проект, збирки, плетење, капчиња, дете кошула, занаети DIY, шиење облека, бележник декорација, итн.Големина : 13*25mm Color : како слика покажа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди