• Обновено
JSJJAQW Копчиња 10 Компјутери 23 Мм Моден Дизајн на Метални Копчиња за Облека Имитација Бисер Декорирани Копчиња за Overcoat Кеси Декорација за Шиење Вечерам

JSJJAQW Копчиња 10 Компјутери 23 Мм Моден Дизајн на Метални Копчиња за Облека Имитација Бисер Декорирани Копчиња

Rating 
DEN 847.20

Залиха
Во магацинот.

Направени од смола, на површина има сјај, не е лесно да се произведе гребнатини, нема да исчезнат, може да се задржи сјај за долго време, и се трајни.На голема количина може да ги исполни вашите различни потреби и е лесен за чување.Исклучителна копчиња може да се пораби на cheongsams, здолништа, капи, маици, џемпери и сл., особено погоден за декоративни облека.Поле на примена : погоден за сите видови на шиење, плетење, капчиња, бизнис картичка печатење и scrapbooking, убава, лесна тежина, лесно да се инсталира.Апликацијата : Тие може да се користат во различни ситуации, како што се уметност и занаети проекти, збирки, плетење, капчиња, детски кошули, шиење, бележник декорација, итн.

Основни карактеристики

Најдобри понуди