• Обновено
Oculus Потрагата 64GB VR Слушалки - Црна(Продолжува)

Oculus Потрагата 64GB VR Слушалки - Црна(Продолжува)

Rating 
DEN 9576.00

Залиха
Во магацинот.

Следното ниво на игра : Лансирање со оригинални игри и искуства како Vader Бесмртен : A Star Wars VR Серија.Сите-во-едно VR : Едноставно поставете го уредот со вашиот Oculus мобилен стан и Oculus Потрагата има се што ви треба да се истражуваат VR, право надвор од кутијата.Увид следење : Oculus Увид во нашиот систем за следење веднаш се одразува на вашите движења во VR без потреба од било какви надворешни додатоци.Допрете контролори : Oculus Допир контролори се рекреираат токму во вашите раце, нивните гестови и интеракција, па секој натпревар е вистински доволно да се допрат и да се допре.Надвор од собата-скала : Oculus Потрагата работи со вашата околина, па можете да играте стоење или седење, во простори големи или мали.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Основни карактеристики

Најдобри понуди