• Обновено
WOW! Equus Magnificus 32 оз Зелена Место Дамка Смена Whitens Lifters Боја Реставратор Спреј

WOW! Equus Magnificus 32 оз Зелена Место Дамка Смена Whitens Lifters Боја Реставратор Спреј

Rating 
DEN 599.76

Залиха
Во магацинот.

Одржливи мерки за whitener.Природна боја реставратор.Зелена место смена.Ензими активирани; без плакнење задолжителни!.Ветеринарна формула. * Одржливи мерки за whitener, природна боја реставратор и зелена место смена * Ензими активирани; без плакнење задолжителни! * Ветеринарна формула Wow!Бело На!Спреј – Уникатен biodegradable, природна формула крши врска помеѓу нечистотија, валкано, фекалии, урина, прашина и дамки во прилог на коса и кожата на коњи.Специјално формулиран за да се отстрани протеини врз основа на дамки; претвори yellowed опашки, manes и пердуви назад во нивната природна боја, вратете ја природната боја на светло-обоени manes и опашки, Palaminos, Pintos, итн.; и одржување на бело на коњи на било белата раса.Природни осветлувајќи акција, а не на кајгана, боја или одземање агент.Безбеден, чист, лесен-за-користење и не пурпурна хаос!Работи најдобро кога дамка област се одржува влажна и со текот на времето.Ензими активирани.Насоки : се Применува liberally.За грива и опашка - Спреј и четка во.Оставам во акција за одржлива.За тврдоглави дамки на опашки, спреј и заврши преку ноќ да се задржи влагата.За тело - Четка лабава нечистотија и/или исплакнете коњ и спреј тешко зелени дамки.Бришење со крпа и оставете го во.За чорапи и пердуви - Спреј за, четка или бришење со крпа и оставете го во акција за одржлива.После миење чорапи и пердуви, се применува и да ја напушти во.

Основни карактеристики

Најдобри понуди