• Обновено
количката Виткање Градина Количка Количка Тешки Вагон Со Крошна Мулти-функција Преносни Шопинг Количка за Надворешна Кампување Рибарски се Повлече Количка Со 4 Тр

количката Виткање Градина Количка Количка Тешки Вагон Со Крошна Мулти-функција Преносни Шопинг Количка за Надворешна

Rating 
DEN 1360.80

Залиха
Во магацинот.

★ Материјали : Челик Цевководни + 600 D Оксфорд ткаенина. ★ Големина : 100*50*75СМ, Приказ на слика 2, Товарот : 80kg. ★ Карактеристики : Мулти-функција количка, се Повлече прачка е стигнале, Голем капацитет, пренослив и перат, количка, Патувате не се плаши од жешкото сонце и поголеми правец. ★ Адаптација опсег : погоден за Одмор, надворешна, кампување, пикник, на плажа, во супермаркет, риболов, итн, укината во неколку лесни чекори и лесно можат да бидат сместени во барака, гаража или во подрум. ★ Топло совети : Ако примите несоодветни или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, се Продаваат директно од производителот,Поддршка на повеќе набавки.Бренд : LIRONGXILY★ На количка за градина рака количка со отстранлив покрив може да биде variedly користи, Користете непречено водење на вагон за шопинг, семејството патување или како носител во вашата градина★ Мулти-функција шопинг кошничка параметри : Материјал : Челик Цевководни + 600 D Оксфорд cloth Expanded големина : 100*50*75СМ, Приказ на слика 2 Ultimate товарот : 80kg★ Градина Количка Вагон Производ (Продажба точка)- за Отстранлив покрив, Голем капацитет, лесно да се спроведат - Мулти-функција тешки свитлива се Повлече Вагон, погодна за Рекреација, отворено, кампување, пикник, на плажа, во супермаркет, риболов, итн - Здиплен во неколку лесни чекори и лесно можат да бидат сместени во барака, гаража или подрумот★ ве Молиме имајте во предвид : - Производ големина е слична, со 1-2cm грешка, во зависност од фактичката големина На производот се зема во вид, бидејќи на светлината, агол, различни екранот и други боја причини, ве молиме да се разбере.

Основни карактеристики

Најдобри понуди