• Обновено
FunBites Храна Машина За Поставување Портокал Trianles/Црвени Срца

FunBites Храна Машина За Поставување Портокал Trianles/Црвени Срца

Rating 
DEN 647.52

Залиха
Во магацинот.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Направи оброк ПОВЕЌЕ да се ЗАБАВУВААТ!Ви помага да бидат покреативни.И децата сакаат користење на Fun Bites, премногу!.Оди подалеку од традиционалните сендвич и зеленчук секачи и работи на повеќето сите деца' храна.Одлично за овошје, сирење, студот сече, палачинки, сендвичи, Quesada, пусти и повеќе!.Направи храна креации децата не можат да се спротивстави!Одлично за picky јадачи, креативни ручеци и бенто.Како што се гледа на Ајкула Резервоарот и примачот на преку 30 награди за родител е избор, иновација и дизајн.Забава каснувања, исто така, е оценет како големо се најде за деца со посебни потреби.Лесен за употреба за деца и возрасни.Само притиснете на машина парче надолу и рок и назад за да се намали преку повеќето секоја храна.Потоа се појави надвор совршени парчиња со појавување на врвот.Рацете остане чист!Мајка измислени * BPA free * машина за миење Садови безбедно.Како што се гледа на Ајкула Резервоарот, наградуван Fun Bites создава залак големина забава форми децата не можат да се спротивстави!Совршен за picky јадачи и креативни мајки.Секој Fun Bites 2-парче сет доаѓа со криви машина сечилото да карпа преку која било храна и појавување на попер врвот на поп од залак големина парчиња.Се обиде на сендвичи, палачинки, сирење, овошје, пусти и повеќе.BPA free, машина за миење Садови безбедно.Создава залак-големина форми децата не можат да се спротивстави!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди