• Обновено
Милтон 941 Кочница Подлога Услуга Молив Колосек, Лесно да се Чита Боја Кодирани - од 0 до 20 mm

Милтон 941 Кочница Подлога Услуга Молив Колосек, Лесно да се Чита Боја Кодирани - од 0 до 20 mm

Rating 
DEN 579.36

Залиха
Во магацинот.

БРЗО И HASSEL-ПОМАЛКУ ЧИТАЊЕ – ви Овозможува брзо да се измери надворешен стандард и тешки товарни возила.Овој молив-стил кочница подлога мерач помага да се измери кочница подлога поставата на возилото без отстранување на воланот.Уникатно дизајниран со лесен-за-користење и може да се чита боја код скала.Црвено = Замени, Жолта = Претпазливост, Зелени = Безбедно.Нејзините кочница притисок мерач произведени од трајни лесен челик за да се обезбеди долгорочна ефикасност.Изградена за да биде компактен и calibratable за преносни леснотија, оваа кочница подлога мерач алатка чита од 0 - 20 мм.

Основни карактеристики

Најдобри понуди