• Обновено
Француски Лак за Коса Barrettes Голема Коса, Лак Гроздобер Цвет Лента Bowknot Коса Клипови Лак француски Коса Клипови Принцеза Шноли за Жените Девојка Роденден Подарок Сек

Француски Лак за Коса Barrettes Голема Коса, Лак Гроздобер Цвет Лента Bowknot Коса Клипови Лак француски Коса

Rating 
DEN 413.28

Залиха
Во магацинот.

- Материјал : Крпа.Убава и деликатна лак форма, што можете повеќе привлечни и импресивен. 79in - Лесно да одговара костим, модерен и парична казна bowknot шноли во многу прилики.Карактеристики - Боја : Како Што Е Прикажано.Тоа е многу добра, без разлика дали тие се користат со себе или како подарок.- Косата клип може да се примени и како декорација за свадба, забава, секојдневниот живот, состанок или термин.Пакет Included1 x hairpin"прашај : 1.Фината изработка, добра текстура, нежен детали, убава и модни изглед. "добредојдовте на нашиот шопската посакуваме пријатен шопинг искуство!Нашите производи се целосно тестирани, се проверуваат и се пакуваат пред породувањето.- Фината изработка, добра текстура, нежен детали, убава и модни изглед."Description Are сте во потрага за еден професионален, но прифатлива hairpin Дали сте во потрага за здрав, сигурен hairpin дека можат да прават повеќе работи одеднаш Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Нашите професионални hairpin мора да ги задоволи вашата потреба.- Убава и деликатна лак форма, што можете повеќе привлечни и импресивен.- Тоа е многу добра, без разлика дали тие се користат со себе или како подарок.- Големина : Врска : 15.- Боја : Како Што Е Прикажано.

Основни карактеристики

Најдобри понуди