• Обновено
Lurrose 3 Групи на Креативни Божиќ Дизајн Шноли за Коса Клип Косата Украс Партија Barrettes Коса Додатоци за Деца Девојки ( 4pcs Вратоврска Дрво во Собата и 4pcs Бел Red Hat Постави

Lurrose 3 Групи на Креативни Божиќ Дизајн Шноли за Коса Клип Косата Украс Партија Barrettes Коса Додатоци за

Rating 
DEN 318.96

Залиха
Во магацинот.

Направен од материјал, издржлив и, добар зафат што лесно да клип и може да се одржи влакната.Одлична за забава, Божиќ, роденденот, посебни денови, игри, семејни фотографии.Косата клипови се така за децата до училиште носат или со секојдневно носење кога е потребно.Доста за коса декорација, различни бои натпревар девојки секоја облека, натпревар носи лесно.Овие коса клипови можат да бидат аплицирани како декорација за Божиќ, свадба, забава, секојдневниот живот, Children' s Day.Опис на Овој производ е смешно Божиќ коса додатоци за деца, кои се направени од материјал за трајни и употреба.Тие се со уникатен дизајн шноли, и многу убави, убави бои, модата коса додатоци за дете.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано.- Материјал : Пом, смола и легури.- Големина : Околу 5 x 8 x 1cm.- Направен од материјал, издржлив и, добар зафат што лесно да клип и може да се одржи влакната.- Косата клипови се така за децата до училиште носат или со секојдневно носење кога е потребно.- Доста за коса декорација, различни бои натпревар девојки секоја облека, натпревар носи лесно.- Овие коса клипови можат да бидат аплицирани како декорација за Божиќ, свадба, забава, секојдневниот живот, Деца s Ден.- Одлична за забава, Божиќ, роденденот, посебни денови, игри, семејни фотографии.Пакет Included3 x сет на коса клип.

Основни карактеристики

Најдобри понуди