• Обновено
Technoshop 5PCS/Set Девојки Шарени Chiffon Лак Бонбони Шноли за Коса Клипови Barrettes Headband Модни Додатоци за Коса

Technoshop 5PCS/Set Девојки Шарени Chiffon Лак Бонбони Шноли за Коса Клипови Barrettes Headband Модни Додатоци

Rating 
DEN 413.52

Залиха
Во магацинот.

5 PCS/Постави Нови Девојки Симпатична Шарени Chiffon Лак Бонбони Шноли Деца Прекрасна Коса Клипови Barrettes Headband Мода Губење на Accessories Condition : 100% Сосема Нов и висок quality Color : околу 9 colors Material : Метал Материјал/Стил : Симпатична/Одговараат За Луѓето : Деца/Девојките/Kids Use За : Подароци, Партија, Дневна, Танц ,Подарок за : Девојка /Пријател/Женски/ Girls Hot Tips1. Се должи на разликите помеѓу различни монитори, фотографии не може да одговара на вистинските бои на објектот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди