• Обновено
Lurrose 8 Поставува Божиќ Коса Клипови Прекрасна Дедо Elk Снешко Barrettes Коса Barrettes за Деца Празник Божиќ Партија Корист

Lurrose 8 Поставува Божиќ Коса Клипови Прекрасна Дедо Elk Снешко Barrettes Коса Barrettes за Деца Празник Божиќ

Rating 
DEN 318.96

Залиха
Во магацинот.

Симпатична Божиќ стил дизајн со светли бои, која ќе се привлечат децата внимание, и да ги направи сакаат да го носат.Можете да ги споделите нашата шноли со семејството, пријателите, колегите, и соученици, создаде повеќе радост и забава на Божиќ.Овие убави коса клипови усвојува класичните елементи на Божиќ, совршено се во согласност со темата на Божиќ.Косата клип е направен од премиум материјал, кој е особено издржливи и безбедни за децата да се носат.Дизајниран со различни стилови и дизајни за да одговара на различни тимови и да го направат вашиот изглед повеќе убави и модерни.Опис Совршен Божиќ Коса Додатоци за Деца и Возрасни, исто Така Може да Клип Нив да Елка да се Направи Уникатен Украси.Компактна Големина, се Стави во Џеб за Лесно Складирање, Многу Удобен за Носење, Можете Да се Облекуваат Себе си или своите Деца во секое време и Насекаде.Карактеристики - Боја : избрани - Материјал : железо, крпа Големина : за 6. 00 X5. 00 X0. 50cm/ 2. 36 X1. 97 X0. 20inch - Материјал, Кој е Особено Издржливи и Безбедни за Децата да се Носат.- Дизајниран со Различни Стилови и Дизајни за да Одговара на Различни Тимови и да го Направат Вашиот Изглед Повеќе Прекрасна.- Можете Да Го Споделите со Семејството, Пријателите, Колегите, и Соученици, Создаде Повеќе Радост и Забава на Божиќ.- Овие Божиќ Коса Клипови Усвојува Елементите на Божиќ, Совршено се во Согласност со Темата на Божиќ.- Симпатична Божиќ Стил Дизајн со Светли Бои Ќе се Привлечат Децата' Внимание, и да Ги Направи Сакаат да Го Носат.Пакет Вклучувајќи 16 x шноли.

Основни карактеристики

Најдобри понуди