• Обновено
Technoshop 2 парчиња/ Set 2.2 Инчен 20 Бои Мини Мали Печатење Девојки Коса Костец Бебе Клипови За Бонбони Боја Hairpin Коса Додатоци

Technoshop 2 парчиња/ Set 2.2 Инчен 20 Бои Мини Мали Печатење Девојки Коса Костец Бебе Клипови За Бонбони Боја

Rating 
DEN 383.76

Залиха
Во магацинот.

2 парчиња/ Set 2.2 Инчен 20 Бои Мини Мали Печатење девојки Коса костец Бебе Клипови За Деца Бонбони Боја Hairpin Коса Accessories Material : Grosgrain ribbon Color : Како слики,ве Молиме да ни остават порака за боја бројот што го сакате,Или ние ќе ги праќаш микс случајни бои.Големина : околу 2 inch Packing : 2 парчиња/SETS1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект.

Основни карактеристики

Најдобри понуди