• Обновено
Моден 11Cm Вечера Големи Коса Вилица Менгеме Затворач Клипови Канџи Headpiece Украси,БР.2203-11CM

Моден 11Cm Вечера Големи Коса Вилица Менгеме Затворач Клипови Канџи Headpiece Украси,БР.2203-11CM

Rating 
DEN 413.76

Залиха
Во магацинот.

Не се Лизга : најголемите карактеристики на косата канџи се силни флексибилност, издржлив, лесен за употреба и е тешко да се скрши.Одговара на Сите Жени што се : губење на ноктот клип совршен за дами и девојки од сите возрасти, носат овие се одличен изгледа секојдневно.Тоа ќе има коса додека сечење или стил, и да го обезбедува брз секојдневен стил или полу-формално updo, исто така погоден за лица, церемонии, birthday (роденден), банкет и секојдневно носење.Забите дизајн не се лизга, така што тоа може да се обезбеди контрола и држете го вашиот убаво коса цврсто, нема да падне лесно и не на штета на вашата коса. - Е применливо Коса Тип : Долга коса, права коса, кадрава или брановидна коса, тенка коса, средна густа коса, густа коса, и екстра дебели долга коса.

Основни карактеристики

Најдобри понуди