• Обновено
VELIHOME 5pcs Силна Одржи Голем Коса Ноктот Клипови За Жените Гроздобер Стил Не се Лизга Мода Коса Додатоци За Набивање/Тенка Коса

VELIHOME 5pcs Силна Одржи Голем Коса Ноктот Клипови За Жените Гроздобер Стил Не се Лизга Мода Коса Додатоци

Rating 
DEN 335.76

Залиха
Во магацинот.

Идеален Подарок : парична Казна изработка со гроздобер изглед, совршен роденденски подарок за вашите семејства, девојка, пријатели, итн.Големите ноктот клип за да го созд различни фризури,како половина нагоре,половина надолу или пунџа,одговара за парична казна,средни и просечни густа коса,дали кадрава или права.Голема коса клипови не се лизга, така што тие може да се обезбеди контрола и задржете ја вашата коса цврсто, победи?t падне лесно и победи?т штета на вашата коса.Високо-квалитетни материјали : Направен од високо-квалитетни материјали, лесна за употреба, не е лесно да се скрши, убава на изглед, и лесно да се грижи за.Ова губење на клипот е многу модерен и симпатична, па секоја жена или девојка ќе ви се допадне.Тие може брзо да се организира вашата коса и да ви обезбеди со фризура сакате.Идеален подарок : таписерии изработка, ретро изглед, совршен роденденски подарок за семејството, девојка, пријатели, итн. Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на прирачник measurement Actual боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина effect Description : Материјал : Еднократно Plastic Length : 8.Тоа е исто така погоден за лица, празници, родендени, банкети и секојдневно носење.Широк Апликации : голема банана канџи клипови се совршени за при миење на лицето, наутро убавина рутински, што го сочинуваат, готвење или одржување на вашата коса од водата кога се бања.Широк спектар на апликации : голема банана ноктот клипот е многу погоден за миење на лицето, утрото убавина, шминка, готвење или капење да се задржи вашата коса далеку од вода.

Основни карактеристики

Најдобри понуди