• Обновено
74pcs Круг Коса Монистра,Пластични Dreadlock Монистра Убава Коса Плетење Алатка DIY Капчиња Плетенка Перика Додатоци за Девојки(Светло Сини)

74pcs Круг Коса Монистра,Пластични Dreadlock Монистра Убава Коса Плетење Алатка DIY Капчиња Плетенка Перика

Rating 
DEN 210.96

Залиха
Во магацинот.

【Лесен за употреба】Вметнете мушка во посакуваната позиција на плетенка и да го затворите клип со вашите прсти.Тоа исто така може да се користи како косата прстен или DIY фризури, кои ви даваат добро искуство. 【Прилагодливи】Можете да го прилагодите овој круг коса монистра според вашиот сопствен косата волумен и потреби.Тоа не се скрши лесно и може да се користи за долго време.Погодна за многу фризури. 【Зголемување шарм】Овие зрнца се усвојат модерни стилови, која може да направи да се издвоите од толпата, на тој начин додавање на повеќе убави детали за вашиот изглед. 【Популарни коса додатоци】Долга коса dreadlocks доаѓаат во различни бои, што е доволно да се користи за да се задоволат дневните потреби.Исто така, можете да ги красат вашата коса во различни стилови. 【Широка примена】Ткаенината губење на монистра се многу погодни за лица, филмски фестивали, свадба банкети, филм, изложби, свадби и други прилики.Спецификација : Предмет Тип : Изборен Круг Коса Монистра Висина : Околу. 7mm/0.28 во Ширина : Прибл. 9mm/0.35 во Внатрешен Дијаметар : Прибл. 5mm/0.20 во Косата Braider : Прибл. 9.5 x 3cm/3.7 x 1.2 во Опсегот На Примена : Погоден за партиите, филмски фестивали, свадби, свадба банкети и други прилики Пакет Листата : 74 x Монистра 1 x Коса Носителите 1 x Складирање Кутија.

Основни карактеристики

Најдобри понуди