• Обновено
Dibiao Пластични Мини Коса Клипови 100PCS Црна Мали Канџи Коса Клип Не се лизга на Вилицата Hairpin Стегач за Жени, Девојки Стил, Облека, Коса Додатоци

Dibiao Пластични Мини Коса Клипови 100PCS Црна Мали Канџи Коса Клип Не се лизга на Вилицата Hairpin Стегач за

Rating 
DEN 1538.40

Залиха
Во магацинот.

Може да се користи во различни DIY, мали коса клипови, коса додатоци.Погоден за лица, секојдневниот живот, се случува на датум и други.Оваа група има вкупно 100pcs мали клипови, која може да се користи во различни.Силен стисок, привлечен дизајн, симпатична гледа, направени од издржлив пластика.Може да се користи како подароци за : девојки, бебе, деца, жени, дама.Ако имате било какви проблеми по купувањето, можете да се чувствуваат слободни да контакт.Имаме најдобра услуга на тимот да ги реши сите клиенти проблеми и прашања.Силен стисок, привлечен дизајн, симпатична гледа, направени од издржлив пластика.Погоден за лица, секојдневниот живот, се случува на датум и други.Може да се користи како подароци за : девојки, бебе, деца, жени, дама.Може да се користи во различни DIY, мали коса клипови, коса додатоци.Оваа група има вкупно 100pcs мали клипови, која може да се користи во различни.

Основни карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Plastic Mini Clipa
Material:
Plastic
Color:
Black
Size:
Approx. 1cm/ 0. 4in
Quantity:
100pcs

Најдобри понуди