• Обновено
Technoshop 2 парчиња/многу 20Colors 2.24 Инчен Коса Лакови Памук Bowknot Со Клип За Девојки Коса Клипови Barrettes Headwear Коса Додатоци

Technoshop 2 парчиња/многу 20Colors 2.24 Инчен Коса Лакови Памук Bowknot Со Клип За Девојки Коса Клипови Barrettes

Rating 
DEN 383.76

Залиха
Во магацинот.

2 парчиња/многу 20 Colors 2.24 Инчен Коса Лакови Памук Bowknot Со Клип За Девојки Коса Клипови Barrettes Нови Headwear Деца Коса Accessories Color : како pictures Warm Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект.3.Овој објект е мешана боја,па ние не може да се избере боја ,ви благодариме за вашето разбирање.

Основни карактеристики

Најдобри понуди