• Обновено
Губење на Ноктот Клипови за Жените Пластични Мат Цвет Мода Коса Клипови 5PCS DD111 (Set 01-5pcs)

Губење на Ноктот Клипови за Жените Пластични Мат Цвет Мода Коса Клипови 5PCS DD111 (Set 01-5pcs)

Rating 
DEN 1075.20

Залиха
Во магацинот.

Силна флексибилност, трајни и тешко да се скрши.Лесен за користење : Lenth : 7.Големина : 7.Тешко да се пробие, трајни и здрав, можете да ги користите секој ден за долго време.Совршен Подарок : Прекрасен цвет daisy коса клип е голема и внимателен подарок идеја за мајка, сопруга, девојка, сестра и ќерка на роденден, Божиќ, денот на вљубените, ден на мајката, нова година е ден, и така натаму.Овие коса ноктот клипови ви помогне да се создаде различни фризури лесно.Широка Примена : Оние коса ноктот клипови се погодни за различни прилики, како што е миење на лицето, утрото убавина рутина, make up, готвење, тушеви, спортски и така натаму.Одговара за сите типови коса,кадрава/долго.Нема штети скалпот & Non-брод забите на секој клип се полира и нема да наштети на вашиот скалп.Ќе добиете 6 различни комбинации на бои, кои се одлични за да се користат со различна боја облека секој ден.5 cm(3во)*Ширина : 7cm(2.Само DIY свој фризура, Не е важно она што стил!.8 in)големина држи косата во место и не дозволувајте да падне или се движат.На мат коса канџи имаат 6 заби стеги, која Не се Лизга, може да се обезбеди контрола и држете го вашиот убаво коса цврсто, нема да падне лесно и не на штета на вашата коса.Симпатична, но практични стил се сигурни да додадете свеж пресврт на вашата коса.Тоа е погодно за вашиот Состанок, Канцеларија, Капење, Шминка, Работа, итн.5 cm(3во)*Ширина : 7cm(2.Премиум Квалитет : Направен од висок квалитет на пастелни пластични акрилик материјал и безбедно метал пролет. (Средна големина) Количеството : 5 парчиња Убава Мода и Исклучителна Цвет од Ноктот Клип Лизна-Спречување Дизајн : Големи и доволно Голема за да зафат коса цврсто, останете цврсти, не се лизга.

Основни карактеристики

Најдобри понуди