• Обновено
Harilla 2x Жените Гроздобер Леопард Печати Акрилик Barrettes

Harilla 2x Жените Гроздобер Леопард Печати Акрилик Barrettes

Rating 
DEN 311.76

Залиха
Во магацинот.

Геометрија и леопард печати дизајн, едноставен и модата.пролетта шноли и тоа е лесна за употреба на пролетта се отвори затворање.Направена од Акрилик; Вечен Луксузни Материјали.Го прави Голем Дар : Ова коса Клип е совршен подарок за жените и во вашиот живот.Обезбеди Вечен Луксузни Материјали. - Геометријата и леопард печати дизајн, едноставен и модата.пролетта шноли и тоа е лесна за употреба на пролетта се отвори затворање. - Сигурно s brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Исто така, ве молиме оставете мала разлика во големината која може да биде предизвикана од рачно мерење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди