• Обновено
Lurrose 3pcs Шик конска опашка Клип Кристал Косата со Стегач за Коса Вилица Клип Headdress

Lurrose 3pcs Шик конска опашка Клип Кристал Косата со Стегач за Коса Вилица Клип Headdress

Rating 
DEN 318.96

Залиха
Во магацинот.

Со исклучителна декорација, погоден за секојдневна, забави, свадби, празници, купување, употреба.Без разлика дали вашата коса е густа, тенка или обичен коса, нашите ноктот коса клипови се погодни за сите фризури.Тежината е светлина, која не ќе го зголеми вашиот товар и тежина.Тоа е исклучителна појава и атрактивни кристал, кој е убав избор за вашата коса.Кристал дизајн, декоративни, исклучителен и уникатен, што го прави многу модерен и убави.Description Creative и исклучителна стилови на косата ноктот клип може да се совпаѓаат со вашето различни фризура и облека, добар додаток за, исто така добар подарок за вас и вашите пријатели.главно направени од премиум материјалот, многу таписерии и убава и.Карактеристики - Боја : Црна, златна, сребрена - Материјал : Кристал, алуминиум, ABS - Големина : 16.50 X6.00 X1.00cm/6.48 X2.36 X0.39in - Со исклучителна декорација, погоден за секојдневна, забави, свадби, празници, купување, употреба.- Без разлика дали вашата коса е густа, тенка или обичен коса, нашите ноктот коса клипови се погодни за сите фризури.- Тежината е светлина, која не ќе го зголеми вашиот товар и тежина.- Тоа е исклучителна појава и атрактивни кристал, кој е убав избор за вашата коса.- Кристал дизајн, декоративни, исклучителен и уникатен, што го прави многу модерен и убави.Пакет Including3 x коса клипови.

Основни карактеристики

Најдобри понуди