• Обновено
148 Компјутери Dreadlocks Накит Избрани Мала Плетенка Додатоци Кристал Жица Завиткан Dreadlock Додатоци Имитација На Дрво Монистра Loc Коса, Плетенка Додатоци За Коса Ракави К

148 Компјутери Dreadlocks Накит Избрани Мала Плетенка Додатоци Кристал Жица Завиткан Dreadlock Додатоци Имитација

Rating 
DEN 359.76

Залиха
Во магацинот.

Одговара на повеќето луѓе : Можете лесно може да се прилагоди на плетење монистра според вашата коса волумен и вистинските потреби, што одговара на повеќето луѓе да се користи.Идеален Прилог на Плетенка Декорација : овие избрани dreadlock коса додатоци се дизајнирани за различни коса, плетенки украси, која може да додадете повеќе шарм на вашиот плетенки, и да ги направи да стане луксузен, карактеристичен, и го привлече очи и пофалба на другите; Погоден за тематски забави, свадби, емисии, bridals, proms и повеќе.Овие dreadlock декорација ќе направи да изгледаат повеќе око фаќање и стојат надвор од народот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди