• Обновено
Генерички 2 парчиња Ѕвезда Коса Клип со Бисер Разубавувањето за Свадба Невеста, Свадба Деверуша

Генерички 2 парчиња Ѕвезда Коса Клип со Бисер Разубавувањето за Свадба Невеста, Свадба Деверуша

Rating 
DEN 318.96

Залиха
Во магацинот.

Дизајниран со бисери декорација, повеќе шарм и убавина на вашиот изглед.Совршен за свадба, вечер партија, банкет, cosplay, Божик, нова година партија), birthday (роденден и други специјални прилики.Тоа исто така може да послужи како фотографија реквизити, го користите за да направите фотографија, создава повеќе убави спомени.Одлична изработка, внимателно надолу за секој детали да ја даде шик и елегантен изглед.На подарок за вашиот љубовник, девојки, сопруги и мајки.добар избор за ангажирање или свадба накит.Description Decorated со faux бисери, претставуваат домот, шик, шармантна и фаќање на око изглед.Овој пар на косата клип е направен од железо жица, од легиран и ABS, анти - ' рѓа, не исчезнува, не штети на кожата, пријателски, трајни производи за употреба.Убава коса додатоци да се направи вашиот венчаница повеќе зачудувачки, да ви даде незаборав спомени.Карактеристики Боја : Златна Материјал : железо жица, од легиран, ABS Големина : 15. 00 X7. 50 X2. 00cm/5. 89 X2. 95 X0. 79in Домот ѕвезда облик дизајн, овој сет ќе биде убав избор за вашата венчаница, еден допир на природата и убавината.Лесен и удобен за носење, совршено се совпаѓа со вашите формални фустан.Не е премногу тешка и не се премногу светлина, да ви даде удобно носење искуство без товар.Широко се користи во посебни прилики како што се свадби, вечер страни, страните, игри, итн.Совршен додаток за жени, девојки и дами.некои искра и повеќе шарм на вашата свадба изгледа во класичен и елегантен начин.Пакет Including2 x коса клипови.

Основни карактеристики

Најдобри понуди