• Обновено
Technoshop Мода Два слоеви Bowknot Streamer Hairpin Жена Девојка Сатен Лента Barrette Лак Назад Главата Пролет Клип Headwear Коса Додатоци - 5

Technoshop Мода Два слоеви Bowknot Streamer Hairpin Жена Девојка Сатен Лента Barrette Лак Назад Главата Пролет

Rating 
DEN 414.00

Залиха
Во магацинот.

Моден Два слоеви Bowknot Streamer Hairpin Жена Девојки Сатен Лента Barrette Лак Назад Главата Пролет Клип Headwear Коса Accessories Color : како pictures Warm Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект.3.Овој објект е мешана боја,па ние не може да се избере боја ,ви благодариме за вашето разбирање.

Основни карактеристики

Најдобри понуди