• Обновено
Коса, Плетенка Прстени за Коса, Плетенка Додаток Атрактивни Лесна Употреба за Свадба за Модна ревија за Партија

Коса, Плетенка Прстени за Коса, Плетенка Додаток Атрактивни Лесна Употреба за Свадба за Модна ревија за Партија

Rating 
DEN 366.96

Залиха
Во магацинот.

Спецификација : Предмет Тип : Коса, Плетенка Rings Material : Легури Апликации : се Погодни за лица, модни ревии, фотографии, свадби, невести, топки и др.Функција : 1.Погоден за лица, модни ревии, фотографии, свадби, невести, топки и др. Практичен и убав додаток за да се направи што повеќе привлечни и стилски. Различни коса, плетенки прстени во разни форми, да се соодветни за вашиот стилови на косата и да ви стојат во толпата.Направен од флексибилни и bendable легури, тие се силни и практично, и лесно може да се прилагоди за да одговара на вашите косата волумен и вашите потреби.Практичен и убав додаток за да се направи што повеќе привлечни и стилски., и, исто така може да се користи како подароци., и, исто така може да се користи како подароци.Модерен стил и прекрасни додатоци.Лесен за употреба, едноставно плетенка на косата, место на коса, плетенка прстени во саканата позиција, висок квалитет на материјалите, трајни и еднократно., и, исто така може да се користи како подароци. Лесен за употреба, едноставно плетенка на косата, место на коса, плетенка прстени во саканата позиција, висок квалитет на материјалите, трајни и еднократно.Модерен стил и прекрасни додатоци. Погоден за лица, модни ревии, фотографии, свадби, невести, топки и др.Пакет Листата : 8 x Злато Монистра 10 x Златна Круна 15 x Злато Шупливи Прстени 5 x Злато Извори 8 x Злато Четири-Слој на Косата Прстени 8 x Црна Монистра 8 x Сребрена Монистра 10 x Сребрена Круна 15 x Сребрена Шупливи Прстени 5 x Сребрена Извори 8 x Розово Злато Четири-Слој на Косата Прстени 8 x Светло Виолетова Монистра 8 x Зелени Зрнца 10 x Зелена Круна 15 x Зелена Шупливи Прстени 5 x Зелената Пролет Прстени 8 x Црното Четири Слој на Косата Прстени 8 x Кафена и Црвена Монистра 8 x Сина Монистра 10 x Сина Круна 15 x Сина Топка Прстени 5 x Сина Пролет Прстени 8 x Сребрена Четири Слој на Косата Прстени 8 x Темно Виолетова и Монистра .

Основни карактеристики

Item Type:
Hair Braid Rings
Material:
Alloy
Applications:
Suitable for parties, fashion shows, photos, weddings, brides, balls, etc., and can also be used as gifts.
Package List:
8 x Gold Beads  :
10 x Gold Crown  :
15 x Gold Hollow Rings  :
5 x Gold Springs  :
8 x Gold Four-Layer Hair Rings  :
8 x Black Beads  :
8 x Silver Beads  :
10 x Silver Crown  :
15 x Silver Hollow Rings  :
5 x Silver Springs  :
8 x Rose Gold Four-Layer Hair Rings  :
8 x Light Purple Beads  :
8 x Green Beads  :
10 x Green Crown  :
15 x Green Hollow Rings  :
5 x Green Spring Rings  :
8 x Black Four Layer Hair Rings  :
8 x Brown Red Beads  :
8 x Blue Beads  :
10 x Blue Crown  :
15 x Blue Hollow Rings  :
5 x Blue Spring Rings  :
8 x Silver Four Layer Hair Rings  :
8 x Dark Purple Beads  :

Најдобри понуди