• Обновено
Technoshop 20Colors Солидна Лента Bowknot Со Коса Клип Hairpin Бутик Barrettes За Девојки Headwear Коса Додатоци Најдобри

Technoshop 20Colors Солидна Лента Bowknot Со Коса Клип Hairpin Бутик Barrettes За Девојки Headwear Коса Додатоци

Rating 
DEN 383.76

Залиха
Во магацинот.

20 Colors Солидна Лента Bowknot Со Коса Клип Hairpin Бутик Симпатична Barrettes За Девојки Headwear Деца Коса Додатоци Најдобри Gifts Product Детали : 1.Моден дизајн,100% сосема нов ,висока quality2.Спакувани : 1 парчиња/lot3.Тежина : 2,4 g/pc4.Боја : 20 бои, можете да ја изберете бојата што сакате,ве молиме контактирајте ме,ви благодарам.5.Материјал : ribbon6.Madeway : handmade7.Големина : 1,9 inches Warm Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца.2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект.

Основни карактеристики

Најдобри понуди