• Обновено
4 Парчиња Коса Ноктот Геометриски Празен Плоштад Tortoiseshell Леопард Ацетат Коса Клип за Жените Косата Headwear Додатоци(Светло кафеава)

4 Парчиња Коса Ноктот Геометриски Празен Плоштад Tortoiseshell Леопард Ацетат Коса Клип за Жените Косата Headwear

Rating 
DEN 364.80

Залиха
Во магацинот.

✔Она што Ќе Добиете : 4 Пакети домот, желка-школка, модели на Ноктот Клипови. 4 бои во вкупно вклучува и Светло кафена, боја на слонова коска бела, розова и зелена натпревар речиси вашиот надворешен изглед, бои косата и фризури. ✔ Моден Дизајн : Ова губење на вилицата менгеме е совршена големина за да се одржи вашата коса во пунџа или други шик стил.Исто така убави за половина кифла updo.Тоа не само embellishes вашата коса, но, исто така, се постигнува елегантна и шармантна темперамент. ✔Материјал : Направен од високо-квалитет на оцетна киселина смола и легури.На метал пролет се покриени со пластика, анти- ' рѓа и потрајни.Големи Заби Стеги, која не се лизга, па тоа може да се одржи на косата цврсто. ✔Широк Апликации : Овие прекрасни губење на ноктот вилици може да се примени во различни прилики, што можете повеќе поставен во секојдневниот живот, страните, церемонии, proms, родендени, датуми, одмор и photoshoot. ✔Совршен Подарок : Деликатна коса ноктот клипови множества се најжешките подароци за жени и девојки, како Прекрасен Подарок во Роденден, Божиќ, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Нова Година е Ден.Тие можат да одговараат за дебели или тенки влакна, права или кадрава коса.Коса клипови, метал коса ноктот клипови, 4-парче големите метални коса ноктот клипови, дами коса клипови, потенки, подебели и фризури.

Основни карактеристики

Најдобри понуди