• Обновено
Technoshop 1Piece 2.67 Инчен Кожа Коса Лакови СТП Bowknots Со Клипови За Девојка Коса Клип рачно изработени Коса, Игли за Коса Додатоци

Technoshop 1Piece 2.67 Инчен Кожа Коса Лакови СТП Bowknots Со Клипови За Девојка Коса Клип рачно изработени

Rating 
DEN 383.76

Залиха
Во магацинот.

1 Piece 2.67 Инчен Кожа Коса Лакови СТП Bowknots Со Клипови За Девојка Подарок Коса Клип Нови рачно изработени Косата Игли Деца Коса Accessories Product Детали : 1.Моден дизајн,100% сосема нов ,висока quality2.Спакувани : 1 piece3.Тежина : 5.1 g4.Боја : 20 бои, можете да изберете боја со број и quntity ви треба.5.Материјал : ribbon6.Madeway : handmade7.Големина : 2.67 8 инчи.Повод : секојдневниот,одмор,подарок,фестивал,party Warm Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект.

Основни карактеристики

Најдобри понуди