• Обновено
OGX Дополнителна Сила Хидрат & Поправка + Argan Масло на Мароко Балсам за Сува, Оштетена Коса, Ладно-Цедените Argan Масло да придавам Влогови на Косата, Paraben-Free, Сулфат-Слобо

OGX Дополнителна Сила Хидрат & Поправка + Argan Масло на Мароко Балсам за Сува, Оштетена Коса, Ладно-Цедените

Rating 
DEN 157.68

Залиха
Во магацинот.

ВИСТИНСКИ КВАЛИТЕТ, ВИСТИНСКАТА УБАВИНА : Недостижна изгледа не инспирира но оригиналност не.Ние не се обидуваме да се направи косата да изгледа "совршено", бидејќи ние повеќе би сакале да се направи косата изгледа целосни, неспокојот, straighter, curlier, или bouncier & мирис неодоливи, додека сме во него.Интензивно хидрат, додека оваа мешавина исполнет со протеини од свила за заклучување во влага да се даде на косата изглед и се чувствуваат на свилен совршенство.Ова прилагодување на OGX омилен помага да се испорача супериорен хидратација со подебели и creamier формула.УБАВИНАТА ЧИСТА И ЕДНОСТАВНА : OGX за нега на коса производи се инспирирани од природата.Мека, свиленкаста финиш.OGX косата и нега на кожата производ колекции се тука за да ви помогне да изгледа вашиот најдобар!Ние сме убавина, чиста & едноставна.Откријте Morrocan магијата на argan масло.MORROCAN КОСА ТАЈНА : Поправка сува, оштетена, кршливи tresses со оваа дополнителна моќна мешавина исполнет со argan масло на Мароко.Моќна мешавина од argan масло на Мароко.Поправки и зајакнува.РОК ОНА што ГО имаш : OGX за нега на коса производи се дизајнирани да го донесе најдоброто во вашата коса, без оглед на тоа каков тип или текстура.Дали треба борбата против влага за кадрава коса, заштита на обоена коса, blowout крем, или мат pomadeсме го добиле.Направени со протеини од свила и argan масло, тоа им помага да ја напушти својата бујна коса, мека и луксузен.Хидрат, repair & обнови сува коса со дополнителна сила argan масло на мароко клима уред Ослободени од parabens & sulfated surfactants, оваа хидратантна балсам ја остава tresses чувство свилен & силна Луксузни ги исполнува сила.МЕКА, ЗАВОДЛИВА, СВИЛЕН : Оваа богата мешавина исполнет со argan масло на Мароко + свила протеини помош поправка дури и најпознатите сериозно сува, оштетена насоки, drenching нив w/ хидратација & помага да се зајакне вашата насоки.

Основни карактеристики

Најдобри понуди