• Обновено
Hempz Тројно Влага Богата со Билни Шлаг Creme средството за смекнување на косата и Косата Маска за Жените и Мажите, 9 оз. - Премиум, Природни Навлажнувачки Уреди за Поправ?

Hempz Тројно Влага Богата со Билни Шлаг Creme средството за смекнување на косата и Косата Маска за Жените и

Rating 
DEN 208.80

Залиха
Во магацинот.

Одликувајќи се со не-мрсна, лесни формула, нашите хидратантен балсам и косата маска за жените и мажите е негување и не-сушење за неверојатно мекост и мазност.ТОПОЛ МАТЕРИЈАЛ : 100% чист коноп семе масло помага за ограничување топлина штета & preserve moisture GOOD & BUTTERY : Коноп средството за смекнување на косата помага да се ублажи со шеј butter GLOSS ДО : екстракт од Калинка помага да се зголеми shine SWEET РАБОТА : Сладок бадем, масло помага грб на косата во заштитен масни киселини.УЛТРА НАВЛАЖНУВАЧКИ : Кој нашите Тројно Влага Комплекс, оваа косата балсам е формулиран со Шеј Путер, Екстракт од Калинка, и Cogon Трева Екстракт да им помогне на косата задржат хидратација, и се обнови нејзиниот сјај, за непобедлива убавина.Тој е дизајниран за поправка на боја-да се третира и термички третирана коса и е совршена за тенки или дебели влакна видови.Во Hempz, ние веруваме во обезбедување на најдобрите за нега на коса производи, така што може да се постигне убава, силна коса.ДОБРА & BUTTERY : Коноп средството за смекнување на косата помага да се ублажи со шеј путер.Го надополнува и состојба на сува, оштетена и боја-третирана коса со Тројна Влага-богата Дневна Билни Шлаг Crème клима уред & Маска за Коса од Hempz!Нашите докажани коса поправка на средството за смекнување на косата е збогатен со 100% чист, природен Коноп Семе на Нафта, состојка богати со Есенцијални Масни Киселини кои обезбедуваат протеини, јаглехидрати, хранливи материи, копче минерали и влакна, на кисна секое влакно со сила и непобедлива мекост.

Основни карактеристики

Најдобри понуди