• Обновено
Nonscents клима уред - Навистина Unscented & Мирис Слободно - Убава Сјај - Голема Де-tangler и Неспокојот - Убаво на Кадрици - Безбедно за Мирис Чувствителни и Алергии! Произведено

Nonscents клима уред - Навистина Unscented & Мирис Слободно - Убава Сјај - Голема Де-tangler и Неспокојот -

Rating 
DEN 575.76

Залиха
Во магацинот.

Светлината мазнење клима уред за секојдневна употреба за сите типови коса, вклучувајќи обоени, кадрава и текстура.Ја враќа влагата и сила, голема де-tangler.Не етерични масла додаде дека може да тежи коса надолу и апсолутно никаков мирис природни или синтетички.Салон за квалитет на производи, создадени, тестирани и поддржан од страна на професионалци стилисти.Се препорачува од страна на дерматолог.На Клиниката Mayo безбедно листа за мирис чувствителност. 44 проценти од луѓето кои страдаат од мигрени каже силни мириси може да донесе на нападот.Мирис, исто така може да ја иритираат оние со алергии, астма или MCS.Да добијат чиста свежа убава коса без грижи!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди