• Обновено
Тоа е 10 Haircare Чудо Оставете-Во производ, 4 fl. оз (4 Fl Мл (Пакување од 1))

Тоа е 10 Haircare Чудо Оставете-Во производ, 4 fl. оз (4 Fl Мл (Пакување од 1))

Rating 
DEN 355.20

Залиха
Во магацинот.

НЕГУВАЊЕ : Нашата Чудо Оставете-Во средството за смекнување на косата со спреј е голем плус на вашата дневна нега на коса рутински да се помогне да ја напушти досадна, оштетена коса во минатото и подмладување на природни масла.Овој мулти-цел производ е одличен за да се користи како detangler како и ресторативна styler.СПРЕЧУВАЊЕ на СПЛИТ ЗАВРШУВА И КРШЕЊЕ : Помага во заштита против топлина штета додека мазнење, стил и/ или контролирање на frizz.VOLUMIZING : да се Чува на вашата коса е физичко тело при додавање сјај и оставајќи вашиот губење на чувството мека, свиленкаста, и жив.БЕЗБЕДНА ЗА БОЈА на КОСА : Фоки и ги штити боја на косата додека делува како природна заштита од сонце за да им помогне да се заштитат од боја бледнее и/ или brassiness додека во сонцето.ПРИРОДНИТЕ СОСТОЈКИ : Нашата Чудо Оставете-Во средството за смекнување на косата со Спреј е полн со природни состојки, како што се семки од сончоглед, зелен чај leaf екстракт и свила амино киселини, за да помогне да се донесат од сите типови коса " природниот сјај и блесок.Инхибира сува, оштетена коса.Додава сјај.Detangles.Контроли frizz.Печати & штити боја на косата.Помага во спречување на сплит завршува.Запира кршење на косата.Создава silkiness.Го подобрува физичко тело.Станот железо спреј & термо заштита и механичка заштита.Инхибира сува, оштетена hair Adds shine Detangles Controls frizz Seals & штити косата color Helps спречи сплит ends Stops коса breakage Creates silkiness Enhances природни body Flat железо спреј & термо заштита и механичка заштита.

Основни карактеристики

Најдобри понуди