• Обновено
Дизајн Најважен Природен Бамбус & Свила HCO Зајакнување Оставете-Во Балсам За Сите Типови Коса, Розова, 8 Fl Мл

Дизајн Најважен Природен Бамбус & Свила HCO Зајакнување Оставете-Во Балсам За Сите Типови Коса, Розова, 8 Fl

Rating 
DEN 240.00

Залиха
Во магацинот.

Replenishes косата со водород, јаглерод и кислород (HCO).Свила smoothens и омекнува косата.Бамбус зајакнува и штити косата.Ја штити косата од термички стил.Да ги елиминира се статични, додава тело и дава одличен сјај.Нов & Подобрена формула : го однесовме на рецка со нашиот нов и подобрен Дизајн Essentials Бамбус & Свила HCO leave-in-средството за смекнување на косата!Збогатен со Бамбус екстракти и свила протеини за максимална заштита на косата, бамбус & Свила HCO оставете-во средството за смекнување на косата е насочена, многу продорен условување на третман, кои брзо, продира длабоко во губење на окно да го зајакне и да го надополнува косата со водород, јаглерод и кислород (HCO) - оставајќи косата мека, да се управува и целосно од телото, додека елиминирање на статичните.штити од термички стил : што повеќе би можеле девојка побара?Длабоко продира, навлажнувачки оставете-во средството за смекнување на косата со Спреј, кои, исто така, обезбедува интензивна термо заштита и механичка заштита на удар - сушење и топлина стил..dope!како-да-се користи во 4 едноставни чекори : чекор 1 : Шампон и состојбата на косата и крпа размачкана.чекор 2 : Спреј бамбус & Свила HCO оставете-во средството за смекнување на косата на влажна коса.Чекор 3 : чешел преку (со широк заб чешел) на краевите.чекор 4 : се продолжи со стил, поставени или удар сува.

Основни карактеристики

Најдобри понуди