• Обновено
Tio Nacho Против Губење на Косата Задебелување Волумен Додатен клима уред со млеч, 14 Унци

Tio Nacho Против Губење на Косата Задебелување Волумен Додатен клима уред со млеч, 14 Унци

Rating 
DEN 176.88

Залиха
Во магацинот.

Tio Nacho е водечка Шпанска бренд за нега на коса.Со capilgross и екстракти од природно потекло, тоа го намалува губење на косата поради кршење и ја подобруваат дебелината на вашата коса изгледа повеќе во изобилство.

Основни карактеристики

Најдобри понуди