• Обновено
Сонцето Сокол Бебе Климатизација Detangler Спреј, Оставете-Во средството за смекнување на косата Третман со Смирувачки Кокосово Масло, Природен Мирис, Глутен Слободни

Сонцето Сокол Бебе Климатизација Detangler Спреј, Оставете-Во средството за смекнување на косата Третман со

Rating 
DEN 143.76

Залиха
Во магацинот.

БЕБЕ СОКОЛ КЛИМАТИЗАЦИЈА DETANGLER СПРЕЈ.Кротењето на вашиот малку еден е дива четка никогаш не било полесно.Оваа климатизација detangler користи некои од земјата повеќето богатство состојки за да омекне и detangle коса.Кротењето на вашиот малку еден е дива четка никогаш не било полесно.Оваа Климатизација Detangler користи некои од земјата повеќето богатство состојки за да омекне и detangle коса.Нежна Формула, исто така, помага да се смири cowlicks или интерактивната инсталација кадрици.

Основни карактеристики

Најдобри понуди