• Обновено
Aveda Nutriplenish Оставете-во средството за смекнување на косата на Топлинска Стил до 450 F 6.7 оз

Aveda Nutriplenish Оставете-во средството за смекнување на косата на Топлинска Стил до 450 F 6.7 оз

Rating 
DEN 837.36

Залиха
Во магацинот.

Јадев вашиот косата мазна, метежот-бесплатно да заврши со ова ја Напушти-во средството за смекнување на косата.Aveda Nutri-plenish Leave-In-клима уред 6.7 Оз.Ја заштитува од УВ зраците, како и од загрева tools.Aveda Nutriplenish Оставете-Во средството за смекнување на косата на Топлинска Стил до 450 F 6.7 оз.Обезбедува рамнотежа на влага за борба против frizz & јазли.Дава повеќе податлив косата со помалку stying време.Тоа може да се користи на мокра или сува коса.Sulphates Слободни, silicones Слободни & Суровост-слободни.

Основни карактеристики

Најдобри понуди