• Обновено
ACCA KAPPA Бела Мов клима уред 8.5 fl мл (250 ml)

ACCA KAPPA Бела Мов клима уред 8.5 fl мл (250 ml)

Rating 
DEN 1077.60

Залиха
Во магацинот.

Идеален за сите типови коса.Женшен екстракт ја обновува косата.Богата со растителни состојки длабоко храни коренот на косата.Keratin ефикасно продира коса и moisturizes.Резултатот е поздрав, природно мека и свиленкаста коса.Вегетаријанската Пријателски.Еден клима уред богата со зеленчук-врз основа на активни состојки, тоа moisturizes и ја храни косата, оставајќи мека и свиленкаста.На зеленчук врз основа Keratin комбинира амино киселини од растителни извори, кои навлезат и ефикасно moisturizes на косата.Тоа, исто така, содржи женшен екстракт, одличен стимулатор за ревитализирање на косата. 8.25 fl.оз.

Основни карактеристики

Најдобри понуди