• Обновено
ДЕВОЈКА+КОСА Природни Навлажнувачки & Detangling Оставете-Во Балсам за Здрава, Хранети Frizz-Слободен Коса - Сулфат Слободни, Силикони Слободни (10.1 fl. мл.)

ДЕВОЈКА+КОСА Природни Навлажнувачки & Detangling Оставете-Во Балсам за Здрава, Хранети Frizz-Слободен Коса -

Rating 
DEN 359.76

Залиха
Во магацинот.

ОБЕЗБЕДУВА ВЛАГА & ХРАНА : го Надополнува сува и оштетена коса со нашите навлажнувачки и detangling оставете-во средството за смекнување на косата.Ботанички состојки се одржи сјај и да ви помогне да бидете frizz-слободни.ЈАДЕВ & ЗАШТИТИ КАДРАВА КОСА : Нашите лесни навлажнувачки оставете-во средството за смекнување на косата е формулиран со мешавина на шеј путер и какао путер да навлезат и да го заштити 2 B – 4 C коса текстури, како и locs и боја на косата.Шеј Путер има 200% повеќе климатизација состојки од други уреди, кој омекнува и replenishes губење на сите коса текстури.Тоа е крајната оди да ја напушти-во балсам за сите возрасти.МАЗНА МЕКОСТ СО ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ : Со ботанички состојки како што се Neem масло, масло од Чајно Дрво и Камилица, масло за поддршка на здрав скалп и придавам влогови на вашата природна фоликулите на косата за поголема управливост и мекост.СИТЕ ТИПОВИ КОСА : Формулиран за сите типови коса, посебно за кадрава, откачен или coily коса видови.Жените во сопственост и создадена, овој производ линија беше развиена за да се понуди жените решение да се задржи и да расте на вашата коса.ПРИРОДНО, БОЈА БЕЗБЕДНО и без СУРОВОСТ : Сите наши производи се произведени без суровост и без груби и штетни состојки, како што се сулфати, silicones parabens, phthalates, или вештачки бои.Длабоко хидратантен остави во средството за смекнување на косата формулиран со мешавина на шеј путер и какао путер да навлезат и заштита на природната коса.Шеј Путер има 200% повеќе климатизација состојки од други уреди.Специјално дизајнирани за кадрава, откачен или coily коса видови.

Основни карактеристики

Најдобри понуди