• Обновено
ПРЕТСТАВНИК ФИТНЕС Kettlebells Сила и Климатизација, Фитнес, и Крос-Обука - LB и Ознаки KG

ПРЕТСТАВНИК ФИТНЕС Kettlebells Сила и Климатизација, Фитнес, и Крос-Обука - LB и Ознаки KG

Rating 
DEN 791.76

Залиха
Во магацинот.

Не треба да се конвертира со популарни kettlebell програми за обука.На ВИСОКО-ОДДЕЛЕНИЕ ПРЕМИУМ KETTLEBELLS : ПРЕТСТАВНИК Фитнес kettlebells се гравитацијата го дадат за максимална издржливост.Заврши вашиот тренингот со некои основни работи како руски пресврти или турски добие прозорци за балансирана целото тело тренингот рутина.Ние исто така нудиме целосна постава на големини : 2.Мазна Рачки - Секој kettlebell е страна-се проверуваат пред да замине на фабриката, и повторно пред пратката да се обезбеди без груба рачки.Бидете сигурни да проверите на нашата kettlebell поставува и kettlebell спарени поставува во некои од нашите најпопуларни тегови!Ние, исто така, имаат литургија бел поставува со kettlebell полици!Организирање на вашиот простор - нашите shelved KB решетката може да се одржи други предмети премногу како med топки и тегови, добивање на вашиот опрема исклучување на подот.Најдете вашата тежина брзо во класа на животната средина.СОВРШЕНА ЗА ДОМАШНИ спортски сали : Kettlebells пак еден тон на флексибилност во еден мал пакет.10kg, 26lb/12kg, 35lb/16kg, 39lb/18kg, 44lb/20 кг, 48lb/22kg, 53lb/24kg, 62lb/28kg, 70lb/32kg, 80lb/36kg, 88lb/40kg, 97lb/44kg, 106lb/48kg и единечен или двоен kettlebell поставува за да изберете од.Потоа се префрлат брзини на расположението, чисти, и го граби да се развие експлозивна моќ.Вклучени во спортски сали во целиот свет, изберете квалитет И вредност поддржани од страна на нашите неверојатна поддршка од Колорадо.Означени во двете килограми и фунти за погодност.Станот Bottoms - Нашите kettlebells имаат машински рамен дното наменета за renegade редови, kettlebell push ups-от, и другите вежби кои бараат стабилна платформа.2 lb/1kg, 9lb/4kg, 13lb/6kg, 17lb/8kg, 22lb.Ние исто така нудиме целосна постава на големини : 2.Ние носат целосна линија на сила и климатизација опрема, вклучувајќи и клупи, barbells, тегови, полици, кардио опрема и повеќе!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди