• Обновено
Најдобар Пет Материјали Милениче Отпад, Вреќи

Најдобар Пет Материјали Милениче Отпад, Вреќи

Rating 
DEN 167.76

Залиха
Во магацинот.

ТЕЧЕЊЕ-ДОКАЗ POO ТОРБИ : Никогаш не треба да се грижите за вашето куче отпад КЕСИ расцепен.МАСКА ХАОС : Нема повеќе cringing во одвратност. - Backd со 100% задоволството на клиентите . - Тие ви остави доволно простор на врвот за да се создаде една шајка.ЛЕСНО да се ОДДЕЛАТ И ДА се ОТВОРИ : Висок квалитет на перфорации се направи одвојување на biodegradable измет кеси бриз.Кликнете "Додај во Кошничката" сега и да почне со подигање на вашиот pup е измет со доверба!.Нашите тешки-должност куќи КЕСИ за измет се направена од екстра-густа пластика со солза-отпорни шевовите.Еве повеќе причини ќе loe овие силни измет торби : - Направени со 15 microns-густа пластика за поголема сила.Нетранспарентно, миризливи, и убаво дизајниран, овие кученце кеси за измет направи подигање по четири нозе пријател помалку од кошмар.ИЗРАБОТКА на ПЛАСТИЧНИ ПОПАМЕТНИ : за Разлика од другите пет отпад, вреќи кои му штетат на животната средина, нашиот трае многу пократко време ако тоа се впушта во отворена средина поради присуство на d2w додаток.Така што getto фрли вашето домашно милениче отпад без уништување на животната средина. - Миризливи со јасмин мирис кој ја чува мирис во заливот.ГОЛЕМИНА САМО ПРАВО : Мерење 13" (L) x 9" (Ч), на пет измет кеси се доволно големи за да се справи со најголемите на депозити.Така ќе го добиете да го исчистите нередот многу побрзо.Тајната зад овој паметен технологија?Заверена додаток познат како d2w.Се вративме на цртање одбор и создадена од екстра-б течење-доказ кеси направени со користење на специјална состојка. - Многу лесно да се одвои од тркалаат благодарение на високо-квалитетни перфорации. - На нетранспарентно дизајн маски содржината на кеси. - Добро запечатени шевовите се спречи кеси од расцепен.

Основни карактеристики

Најдобри понуди