• Обновено
Oakremm Измет Кеси За Куче Отпад Зеленчук-Базирани & Еко-Пријателски Епи Додаток На Biodegradable Leakproof И Нула Мирис Милениче Материјали Куче Измет Торба |360 Count |Зелена

Oakremm Измет Кеси За Куче Отпад Зеленчук-Базирани & Еко-Пријателски Епи Додаток На Biodegradable Leakproof

Rating 
DEN 359.76

Залиха
Во магацинот.

Секоја торба е направен со пченка-скроб врз основа материјал.Нашите куче и кутре резерви не се исклучок.Љубов Our Pets Заштита Пур Parth.Ние не користите непознати состојки, мало материјали, или сомнителни политики.Ние дизајн искрен, високо-квалитетни производи curated од пет родители, за пет родители, затоа што вашето домашно милениче е достоен за тоа.Се тркалаат јадра и пакување се направени од paper High-квалитет перфорации се направи одвојување на измет кеси бриз.Она што го прави нашиот производ уникатен?.Ние само го сакам најдоброто за вашиот кожен придружник, и ние сме посветени да ви помогнеме да живеат посреќно, здрав и подолг живот. "Ние се Стремиме да ги Заштитиме Нашите Мајката Природа.Кога секој прави малку, комбиниран моќ ќе биде огромна.Измет кеси со ЕПИ Технологија се пријателски за животната средина.Можете Да се Тркалаат На Нашите куче отпад кеси Со Вас Кога Сте излезени За Вашиот Маче Или Кученце.Ние само го сакам најдоброто за вашиот кожен придружник, и ние сме посветени да ви помогнеме да живеат посреќно, здрав и подолг живот.Ние не користите непознати состојки, мало материјали, или сомнителни политики.Дополнително, нашите кутии и картон јадра се направени од рециклиран хартија-базирани материјал.Користење Зеленчук-базирани торби да го замени пластични кеси, преку оваа мала промена, ние може да ви помогне спаси сите од природата суштества.Така ќе го добиете да го исчистите нередот многу побрзо.Ги Користат Нашите Постапки За Да Се Направи Разлика И Да Се Создаде!.Ние дизајн искрен, високо-квалитетни производи curated од пет родители, за пет родители, затоа што вашето домашно милениче е достоен за тоа.Нашите куче и кутре резерви не се исклучок.Грижа За Природата И Животните.

Основни карактеристики

Најдобри понуди