• Обновено
MIBHNJIAN Шише Сад 60/80/90ML Храна Одделение Силиконски Шишиња Шминка Шампон Туш Гел Лосион за Под-Флаширање Цевка Симпатична Патување Стискаш Празна Шише (Боја : Type3 90ml Зел

MIBHNJIAN Шише Сад 60/80/90ML Храна Одделение Силиконски Шишиња Шминка Шампон Туш Гел Лосион за Под-Флаширање

Rating 
DEN 1026.72

Залиха
Во магацинот.

Патување големина контејнери се , BPA free, трајни, refillable и еднократно.Шише капи тесно натпревар шишиња' устата за да се спречи истекување на течности, ве молиме бидете сигурни да се заострија пред да ја стави во торба.Преносни големини шишиња може да се користи за патување, хотел, пливање, посета, кампување, итн.Висока хемиска отпорност, лесно да се мијат и еднократно.Компактен и лесен за лесно патување користење.Лесен и удобен за вас да го поставите во вашиот џеб, чанта и чанта за именување и партија.Капацитет : 60/80/90ml Material : Храна одделение silicone Color : Како слика покажуваат Мали шишиња може да се рециклираат, и освои ' t отпад во пад на perfume Mini дизајн, многу преносни, одлична за патување use Package се вклучени : 1*силикони патување шише.

Основни карактеристики

Најдобри понуди